İşimiz Gücümüz

DAVETİYE

Davetiye Depom, hayatınızdaki en özel gününüzü taçlandırmak için tasarlanmış, birbirinden şık ve özgün davetiye modellerini sizlerle buluşturuyor. Sitemizde, klasik davetiyelerden modern davetiyelere, sade davetiyelerden gösterişli davetiyelere kadar her zevke ve bütçeye uygun davetiyeler bulabilirsiniz.

Davetiyelerimiz, alanında uzman tasarımcılar tarafından özenle hazırlanmaktadır. Davetiyelerinizi, tamamen kişiselleştirilmiş şekilde tasarlayabilir ve dilediğiniz renk, desen ve yazı tipini seçebilirsiniz. Davetiye Depom, Türkiye’nin her yerine hızlı ve güvenilir teslimat imkanı sunmaktadır.

Erdem Davetiye

Erdem Ekonom

Erdem Davetiye

Erdem Butiqline

Erdem Sünnet

İklim Davetiye

İklim Düğün

İklim Davetiye

Polen Davetiye

Polen Sade

Polen Stylish

Eko Polen

Polen Sünnet

Peri Davetiye

Davetiye Üretimi

Davetiye üretimi davetiyenin tasarlanıp, basılıp, katlanıp, zarflanıp, teslim edilmesi işlemidir. Bu işlem, genellikle 5-7 gün içinde tamamlanır.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

İletişim numaralarımızdan bize ulaşarak, beğendiğiniz davetiyenin kodunu ve miktarını belirtmeniz yeterlidir. Davetiyeniz hazırlanarak adresinize gönderilir.

Sipariş Süreci

Beğendiğiniz davetiye modelini ve basılmasını istediğiniz bilgileri bize gönderdikten sonra davetiyenizin dizgisi yapılır ve onaya gönderilir, siz onayladıktan sonra davetiyeniz basılır.

Her Türlü Davetiye İhtiyacınız İçin;

Davetiye Depom, Türkiye’nin her yerine hızlı ve güvenilir teslimat imkanı sunmaktadır.